Ev / inkjet Haberler / En Ucuz ve Kaliteli Fotoğraf Kağıtları Denemeleri Testleri Fiyatları

En Ucuz ve Kaliteli Fotoğraf Kağıtları Denemeleri Testleri Fiyatları

Fotoğraf Kağıtları

inkjet yazıcıların kullanımının artması ile bir çok alanda da fotoğraf kağıtlarının satışlarının yükseldiği görünmektedir. inkjet fotoğraf kağıtları hakkında bizde detaylı bir inceleme başlattık. Sizlerde denediğiniz fotoğraf kağıtlarını bizimle paylaşarak diğer kullanıcılar hakkında detaylı bilgi sahibi olacağına kanaat getirmelerine yol açabilirsiniz.

Starfilm Fotoğraf Kağıtları

inkjet fotoğraf kağıtlarının orta kalitedeki fotoğraf kağıtlarından olan Starfilm fotoğraf kağıdı fotoğraflarınızın baskısını yapabilirsiniz. Emisyonu ile güneş ve suya karşı dayanaklıdır. 270 gr fotoğraf kağıtları profesyoneller içindir. Diğer gündelik fotoğraf kağıtları da kaliteli değildir. Profesyonel starfilm fotoğraf kağıtlarının en ucuza alabileceğiniz linki aşağıda veriyorum.

https://www.inkjet.com.tr/ultra-starfilm-fotograf-kagidi-15×21-inkjet-photo-paper-50-adet-parlak

Lustre Fotoğraf Kağıtları 

Lustre fotoğraf kağıtları kaliteli fotoğraf kağıtlarıdır. Silk fotoğraf kağıdı çok kaliteli ve emisyonu güçlüdür. Kesinlikle tavsiye ederim. Lustre silk inkjet fotoğraf kağıtları ile gündelik fotoğraflarınız hariç özel fotoğraflarınızı da kaliteli bir şekilde baskısını yapabilirsiniz. Aşağıda linkini veriyorum ucuza satın alabilirsiniz.

https://www.inkjet.com.tr/lustre-fotograf-kagidi-15×21-inkjet-photo-paper-50-adet-mat

https://www.inkjet.com.tr/lustre-fotograf-kagidi-10×15-inkjet-photo-paper-100-adet-silk

Agfa Fotoğraf Kağıtları

Agfa inkjet Fotoğraf Kağıtları kesinlikle kalitelidir. 270 gr olan fotoğraf kağıtları ile kaliteli ve uygun fiyata baskı alabilirsiniz. Agfa Fotoğraf kağıtlarının inkjet baskıları ile kaliteli fotoğraflar elde edebilirsiniz. Kullanmanızı tavsiye ederim.

https://www.inkjet.com.tr/fotograf-kagitlari/sf/markalar_agfa__fiyat-araligi_0-6890

Kodak Fotoğraf Kağıtlar

İnkjet Fotoğraf Kağıtları arasında en kötü kağıt olarak algılayabilirsiniz. 1 paket 100 lü fotoğraf kağıdında 40 tanesini çöpe atabilirsiniz. Fotoğraf yazıcısında kaydırma leke bırakma gibi sorunlara yol açabiliyor. Sebebi ise ithalatçı firmasının kağıtları eğri bir şekilde kesmesinden kanaklanıyor. Kesinlikle eğri çıkarması kaydırma yapması leke yapması yazıcıların suçu değildir. Hatta bu hata ile gelenlere otomotik siz kodak mı kullanıyorsunuz diyince onlarda anlıyor sorunun neden kaynaklandığını. O yüzden kodak satış linki yoktur.

fotoğraf kağıdı nereden alınır,

fotoğraf kağıdı 13×18,

fotoğraf kağıdı tavsiye,

kodak fotoğraf kağıdı,

en iyi fotoğraf kağıdı hangisi,

canon fotoğraf kağıdı,

a5 fotoğraf kağıdı,

fotoğraf kağıdı boyutları,

 

hakkında kartus

kadın sitesi

Bir yorum

  1. kadın sitesi

    merhan canon pxma e 484 tankı lazım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

inkjet