Ev / Teknik Destek / Canon / Canon Emici Dolu Hatası Çözüm Yöntemi

Canon Emici Dolu Hatası Çözüm Yöntemi

Canon Emici Dolu Hatası Nedir ?

Canon yazıcıların belli bir kullanımdan sonra atık mürekkep haznesi dolmaktadır. Yazıcı içerisindeki sayaç ile yazıcının bir nevi ömrünün bittiğini göstermektedir. Bu canon yazıcılarda 5000 10000 sayfa arasında gelmektedir. Elbette bu sizin bastığınız sayfa sayısından ziyade yaptığınız Yoğun temizleme veya kafa temizleme işlemi ile de bağlantılıdır.

Yoğun temizleme yapmanız ile yazıcı içerisine ortalama 200 300 sayfa basmış gibi mürekkep akıtmaktadır. Yoğun temizleme veya diğer adı ile kafa temizleme işlemleri yapmak Emici nin daha hızlı dolmasını sağlamaktadır. Canon yazıcılarda emici dolu hatasının gelmesi ile bir nevi yazıcının ömrünün bittiğini göstermektedir. Servis bu yüzden çok uçuk rakamlar istemektedir. Hatta bir yazıcı maaliyeti bile çıkarabilmektedir. Çünkü istanbuldaki servise götürürken yazıcı içerisindeki mürekkepler test dönerek kartuş ve anakartların zarar görmesini sağlayabilir.

Bu sebeple Canon emici dolu hatasının ücretsiz yöntemlerinin yanında ücretli almanız sizin faydanıza olacaktır. Diğer sitelerde v3400 Service tool programı ücretsiz verilmektedir. Hatta bizde verelim. yorum yazın mailinizi yazın size yollayalım.

Service Tools V3400 serisi program yeni yazıcılarda kullanıldığı taktirde anakartı kitlemektedir. Kesinlikle geri dönüşü olmamaktadır. Servis harici yazılım kullanıldığından dolay yazıcı garanti dışında bırakılmaktadır. 

Service Tool un en son sürümü olan v5103 yazılımını uygun fiyata alarak kesinlikle yazıcınıza zarar vermeden kullanabilirsiniz. Yazılımı satın almadan önce sadece yazıcının device moduna girmesi yeterli olacaktır.

https://inkjet.com.tr/canon-e484-emici-dolu-pad-reset-programi-5b00-cozumu-urun55807.html

yukardaki linkten satın alabilirsiniz.

Aşağıdan da programın kullanımı ve Canon Emici Dolu hatasını nasıl gidereceğinizi göstermişler

 

hakkında kartus

kadın sitesi

Bulunamadı

Epson Garanti Uzatma Ücretsiz Yöntemi

Epson yazıcıların garantisi nasıl uzatılır ? Epson garanti kayıt sitesi, Epson ürünlerinde uzatılmış garanti, Epson …

Bir yorum

  1. kadın sitesi

    canon g 2400 yazıcım 5B00 HATASI VERDİ.SERVİS TOLL UN SON VERSİYONUNU NEREDEN İNDİREBİLİRİM.2 BİLGİSAYARDA KULLANILIR MI?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

inkjet